AKCIJA! Climtec rekuperatoriem 20% ATLAIDE līdz 9. aprīlim!
Iekštelpu gaisa kvalitātes sensors "Aranet4"

Iekštelpu gaisa kvalitātes sensors "Aranet4"

Aranet4 ir inovatīvs, iekštelpām paredzēts bezvadu CO2, gaisa temperatūras, relatīvā mitruma un atmosfēras spiediena mērīšanas sensors.

Iekārtas cena
149,00 €
Visas cenas norādītas ar PVN 21%. Vairumā gadījumu piegādes un transporta izmaksas iekļautas cenā. Tomēr katrs piedāvājums tiek sagatavots individuāli un tiek paturētas tiesības piemērot atsevišķu transporta un piegādes maksu.
Sazināties ar mums

Apraksts

Mēs pavadām līdz pat 90% laika iekštelpās, kur ik minūti izelpojam ogļskābo gāzi jeb CO2. Paaugstināta CO2 koncentrācija var būtiski ietekmēt mūsu veselību un pašsajūtu. Atrašanās telpā, kurā CO2 koncentrācija pārsniedz 1000 ppm (daļiņas uz miljonu), var izraisīt nogurumu, galvasāpes, reiboņus un ilgtermiņā radīt citas veselības problēmas.

Parasti telpas, kurās uzturamies, ir iespējams vēdināt, taču, neskatoties uz to, par vēdināšanu vienkārši aizmirstam. Arī priekšstati par to, kas skaitās "piesmakusi" telpa, un cik tas patiesībā ir kaitīgi, ir aplami. Vai zinājāt, ka spēja uztvert informāciju augstas CO2 koncentrācijas apstākļos samazinās pat līdz 50%?!

Aranet4 monitors brīdina, kad CO2 līmenis telpā ir neveselīgs un telpā jānodrošina svaiga gaisa pieplūde, piemēram, atverot logus.

Tā ir neliela izmēra ar baterijām darbināma bezvadu ierīce. Aranet4 komplektā ir iOS/Android aplikācija, ar kuras palīdzību ierīci varat konfigurēt un skatīt mērījumu vēsturi, kā arī iestatīt skaņas signālus.

Aranet4 ieteicams izmantot telpās, kur pavadāt daudz laiku. To var novietot jebkur, kur sensoru var labi redzēt, piemēram, uz galda virsmas vai pie sienas.

Aranet4 monitoru var izmantot, lai mērītu gaisa kvalitāti tādās iekštelpās, kā, piemēram:

– dzīvojamā istabā,
– bērnistabā,
– darba telpā,
– klasē,
– konferenču zālē,
– koncertzālē,
– muzejā
– guļamistabā

vai jebkurā citā telpā, kurā vēlaties noteikt gaisa kvalitāti.

Aranet4 darbojas arī kā:

– gaisa temperatūras,
– relatīvā mitruma un
– atmosfēras spiediena

mērīšanas sensors.

Aranet4 izmanto vislabāko NDIR (Non-dispersive Infra-red) sensoru tehnoloģiju maksimāli precīzai ogļskābās gāzes (CO₂) līmeņa noteikšanai. Pateicoties e-tintes ekrāna tehnoloģijai, bateriju (2xAA) darbības laiks sasniedz divus gadus.

CO2 līmeņa atainošanai tiek izmantoti “luksofora” krāsu indikatori, kas kopā ar skaņas signālu brīdinās situācijās, kad gaisa kvalitāte pasliktināsies.

Aranet4 lietošana ir ļoti vienkārša. Jūsu varat to pārvietot no vienas istabas uz otru, ņemt līdzi ceļojumos vai arī sekot līdzi gaisa kvalitātei skolas klasē, konferencē, muzejā vai pat mājas ballītē. Aranet4 noderēs jebkur.

Tehniskā specifikācija un iezīmes

GALVENIE rādītāji
Paredzēts CO2 (oglekļa dioksīda), temperatūras, relatīvā mitruma, atmosfēras spiediena mērīšanai.
Paredzēts lietošanai iekštelpās.
Darba temperatūra
No 0C līdz 50C
Darbojas ar 2 x AA sārma baterijām (baterijas iekļautas).
Bateriju darbības ilgums līdz 2 gadiem.
Datu pārraide ik pēc 1, 2, 5, 10 minūtēm.
Dati tiek šifrēti.
Izgatavots no polikarbonāta.
Izmēri un svars
Izmēri
70 x 70 x 24 mm
Svars
104 g
Svars ar iepakojumu
499 g
Vēlies uzzināt vairāk?
Zvani vai raksti mums, lai novērstu pelējumu, bezgaisu vai mitrumu!